Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

İnternet sitemizde ürünlerimiz bölümünden sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Kanyon AVM’deki İntema Yaşam Mağazasından ürünlerimizi temin edebilirsiniz.
Bebeğinizin gıda alerjisi varsa lütfen sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçin.

Siparişim nasıl hazırlanır?

Tüm Emimi ürünleri, De Control organik sertifikalı mutfağımızda, organik, taze ve doğal bizim bizzat seçtiğimiz malzemelerle hazırlanır. Sabah 9:00 ile 17:00 arası mutfağımızda siparişlerinizin üretimi gerçekleşir. 17:00'den sonra sevkiyatı yapılır.

Siparişim hangi bölgelere teslim edilir?

Emimi ürünleri, İstanbul içine ve İstanbul’a 600 km’ye kadar uzak olan illere kargo ile teslim edilmektedir. 600 km üstündeki mesafeler için lütfen bizimle irtibata geçin ve diğer kargo seçeneklerini beraber değerlendirelim. Ayrıca İstanbul'un tüm ilçelerine VIP kurye hizmetimiz de bulunmaktadır.

Siparişim ne zaman üretilir?

Hafta içi ve Cumartesi günleri öğlen 12:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün, 12:00'dan sonra verilen siparişleriniz ise ertesi gün üretilir. Cumartesi günü saat 12:00'dan sonra verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü üretilir. Pazar günleri üretimimiz yoktur.

Siparişim ne zaman teslim edilir?


Hafta içi öğlen 12:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün akşam, 12:00'dan sonra verilen siparişleriniz ise ertesi gün akşam kargoya teslim edilir. Cuma 12:00'dan Cumartesi 12:00'a kadar verilmiş siparişler için sadece VIP kargo ve mağazadan al seçeneği çalışır. Cumartesi günü saat 12:00'den sonra verilen siparişleriniz ise Pazartesi akşamı kargoya teslim edilir. Tüm siparişler ertesi gün elinizde olacak şekilde bir gün öncesinde kargoya teslim edilir. İstanbul içi VIP seçeneği kullananların kargosu sevkiyat saatinden sonra, 3 saat içinde adresinize teslim edilir. İstanbul dışı otobüs ile kargo isteyenlerin de kargosu ertesi gün ulaşır. Mağazadan al seçeneği ile saat 16:00'dan sonra Kağıthane'deki imalat mutfağımızdan siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. 

Siparişim nasıl teslim edilir?

Emimi siparişleriniz, cam kavanoz ya da poşetler içinde, dondurulmuş buz kasetleri eşliğinde özel ısı yalıtımlı CoolMAILER çantalarda gönderilir. Geri dönüşüm bizim için önemli, bu sebeple buz kasetlerimizi ve cam kavanozlarımızı bize ulaştırabilirseniz seviniriz :)

Emimi'lerimi ne kadar süre saklayabilirim?

Emimi ürünlerinin raf ömrü 5 gündür. Besin değerlerini kaybetmemeleri adına lütfen buzdolabında saklayınız. Dilerseniz ürünlerimizi derin dondurucuda da 2 aya kadar saklayabilirsiniz.
Yukarı